Piątek 29.03.2024

Witamy w Stróży

• 10.05.2017

Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk, dyrektor Gimnazjum w Trzebuni Adam Pawlikowsk,i Przewodniczący Komisji Edukacji Jan Mirochna oraz LKS Trzebunia zapraszają dzieci i młodzież z gminy Pcim na wakacyjny Obóz Parafiadowy w Gdańsku w terminie 25 czerwca – 8 lipca 2017 roku. Obóz ma charakter polonijny. W obozie weźmie udział młodzież pochodzenia polskiego z Białorusi. Koszt wyjazdu 1100 złotych. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu szkoły macierzystej lub bezpośrednio do Gimnazjum w Trzebuni. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane są do 15 maja 2017 roku nw sekretariacie szkoły. Dla osób o najniższych dochodach (600 złotych netto na osobę w rodzinie) istnieje możliwość dofinansowania wówczas opłata od uczestnika wyniesie 600 złotych.

• W dniach 19,20, i 21 kwietnia odbędzie sie egzmin gimnazjalny dla uczniów klas trzecich.

Uczniowie klasy drugiej i perwszej  mają wtedy dni wolne od zajęć dydaktycznych.

TRZECIOKLASIŚCI  życzymy powodzenia!!!

• Dyrektor Publicznego Gimnazjum nr 2 w Stróży informuje, iż w dniu 31 marca 2017r (piątek) lekcje odbędą się planowo.

• Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w miedzy powiatowym turnieju siatkarskim dziewcząt w Tokarni. Po zaciętej rywalizacji z siedmioma drużynami nasz zespół zajął drugie miejsce nieznacznie przegrywając w finale z drużyna z Pcimia. Dziewczęta, które rozegrały świetne mecze i okazały się bardzo waleczne. GALERIA

Skład drużyny:

- Julia Adamek (kapitan)